The world's mostpowerful website builder.
Wesela Winne i Niewinne

Ślub zimą
w Winnym Dworku

Wesela Winne i Niewinne

Sesja zdjęciowa
w Winnicy

Wesela Winne i Niewinne

Winny Dworek
Magiczne miejsce

Wesela Winne i Niewinne

Ślub
w plenerze

Wesela Winne i Niewinne

Urokliwa
Powozownia

01

Wesela Winne i Niewinne

Wesele jest jednym z najważniejszych dni w życiu każdego z nas. Planujemy je z niezwykłą precyzją, dokładając wszelkich starań, aby było idealne i warte wspomnień.

Winny Dworek jest miejscem, w którym spełnimy Państwa marzenie o pięknym weselu. Uwzględniając indywidualne preferencje i oczekiwania skomponujemy ofertę zorganizowania tego szczególnego przyjęcia w sposób wyjątkowy i unikatowy. Od zachwycającej kuchni smaków winnych i niewinnych po przepiękne dekoracje, oprawę muzyczną oraz doskonałą obsługę. Dzięki bogatemu doświadczeniu służymy Państwu pomocą na każdym etapie planowania.

zobacz więcej
Unikalny. Piękny. Wyjątkowy.
Taki może być Twój ślub

02

Winny
Dworek

Do Państwa dyspozycji oddajemy Winny Dworek z Salą Weselną, w którym ugościmy do 180 gości, połączoną ze Strefą Barową oraz przestronnym Patio.

Wyobraź sobie siedlisko ukryte pośród porośniętych winoroślami pól i nadodrzańskich wzgórz. Dworek przesiąknięty historią, a przy tym komfortowy. Oazę ciszy i spokoju, z dala od miejskiego zgiełku i codziennego pośpiechu. Miejsce magiczne, takie w którym marzenia się spełniają – marzenia o wyjątkowym weselu.

Jest wiele pięknych miejsc, ale tylko te wyjątkowe pozostawiają niezapomniane wspomnienia.

www.winnydworek.pl

03

Powozownia

Urokliwa Powozownia

Powozownia to idealne miejsce na kameralne przyjęcie weselne. Urokliwy, historyczny budynek w rustykalnym stylu nada sielski klimat całemu wydarzeniu. To przestrzeń z duszą, dla tych co szukają nieszablonowego, przytulnego wnętrza, bez przepychu i zbędnego blichtru.

www.winnydworek.pl
Pokazy barmańskie

Gwarantujemy obsługę barmańską na najwyższym poziomie. Na potrzeby każdej imprezy opracujemy indywidualną kartę drinków, która idealnie odda charakter spotkania. Organizowane przez nas widowiskowe pokazy barmańskie pozytywnie zaskoczą uczestników każdego wydarzenia.

Wesela Winne i Niewinne
Tutaj wszystko jest możliwe!

Zieleń Tajemniczego Ogrodu, rozświetlające mrok wiszące lampiony, płonące romantyczne latarenki, nastrojowa muzyka i gwiazdy nad głowami – brzmi jak bajka? Wesele zorganizowane w naszym ogrodzie może być właśnie takie – malownicze, romantyczne, bajkowe.

04

Plener
05

nasza kuchnia

Skomponowanie Specjalnego Menu

Istotą Winnego Dworku w podejściu do planowania i organizacji przyjęcia weselnego jest indywidualne rozpatrzenie oczekiwań każdej Młodej Pary. Dlatego też nie jesteśmy szablonowi i zachęcamy, by to Młoda Para skomponowała idealne dla siebie i swoich Gości Menu Weselne opierając się na szerokim wachlarzu propozycji dań przygotowanym przez Szefa Kuchni Restauracji Winnego Dworku.

Zobacz więcej
05

nasza kuchnia

Bufety Tematyczne

Bufety tematyczne to namiastka podróży kulinarnej w jaką swoich Gości zabiera Szef Kuchni Restauracji Winnego Dworku. Wszystkie rodzaje bufetów mają ciekawą formę prezentacji dań, są tym samym dodatkową atrakcją dla Gości. Rodzaj bufetu, godzina jego podania oraz menu zawsze pozostaje kwestią do indywidualnego doprecyzowania. Proponujemy Państwu następujące bufety tematyczne: akcent kuchni staropolskiej – Stół Staropolski, pieczony dzik serwowany z kaszą oraz kapustką, Live Cooking – wersja kuchni włoskiej lub polskiej oraz akcent kuchni azjatyckiej – Sushi.

Zobacz więcej
05

nasza kuchnia

Stoły Regionalne
i Staropolskie

Każdy region ma swój charakter kuchni oraz produkty będące bazą do przyrządzania jego oryginalnych dań. Szef Kuchni Winnego Dworku oferuje Młodym Parom i ich Gościom kulinarną atrakcję w postaci stołu regionalnego lub staropolskiego. Bogato zastawione stoły, pięknie zaaranżowane cieszą się ogromnym zainteresowaniem smakoszy swojskiego, tradycyjnego menu.

Zobacz więcej
Chcesz zorganizować
ślub marzeń?
Zaprojektujemy, zaplanujemy i zorganizujemy ślub skrojony na miarę Waszego gustu i budżetu. skontaktuj się z nami